קשה לכם להתאמן? נסו להאזין לפודקאסט בזמן האימון

כאשר אנחנו מתאמנים, הזמן, לא תמיד עובד לנו מהר. כיום יש בחדרי הכושר או בכל מרחב אימון אחר – לא מעט אנשים אשר לא מצליחים לשמור על רצף אימונים מפני שקשה להם להתאמן כאשר הזמן לא עובר. עם זאת כאשר אנו מגיעים לסוף האימון אופפת אותנו הרגשה עילאית ומשכרת ואנו נהנים מתוצאות מדהימות בעיצוב וחיזוק הגוף. לכן חשוב למצוא פתרון מושלם להעברת הזמן באימונים.

אז איך עושים זאת?

אחת הדרכים להעביר אימון בכיף נעשית על ידי האזנה למוזיקה ותכנים שונים אשר מעבירים את הזמן בכיף. כיום יש מגוון רחב של פודקאסטים בכל נושא שמעניין אתכם, ויש כמה פודקאסטים שיעבירו לכם את האימון בכיף ויסיחו את הדעת מהשעון ואפילו מהמאמץ! אז באיזה תוכניות מדובר?

לפני הכול חשוב להכיר את עולם הפודקאסטים ולהבין שמדובר בסוג של תכנית רדיו שאפשר להאזין לה אונליין ללא פרסומות. כיום יש תכנים בעברית שמאפשרים לכל אחת ואחד להנות מהאזנה לתוכניות, למוזיקה, לשיחות מעניינות ולראיונות מרתקים.

באינטרנט יש מגוון רחב של פודקאסטים העוסקים בנושאים של תרבות אומנות כלכלה פסיכולוגיה וכן, הרשימה עוד ארוכה. הנה כמה תוכניות שיעברו לכם את האימון במהרה:

חיות כיס

כשאתם נמצאים על הליכון או סטפר ואפילו על אופניים תוכלו ללמוד דבר אחד או שניים בנושאים של כלכלה. 'חיות כיס' הוא פודקאסט בנושא כלכלה שיסדר לכם את הראש בכל הנוגע להתנהלות כלכלית נכונה. השיחות בחיות כיס יסייעו לכם להבין האם כדאי לקנות כל יום מצרכים לארוחה אחת או שכדאי לעשות קניות מרוכזות? הוא יעזור לכם להבין יותר על מניות, על התנהלות כלכלית נכונה, על קופות חיסכון פנסיה ויספק טיפים חשובים בנושאים פיננסיים.

שיר אחד

'שיר אחד' הוא פודקאסט שיכניס בכם מרץ בזמן ריצה או הליכה, ואפילו כאשר אתם מרימים משקולות. אם תמיד תהיתם מי הוא הילד בן ה-30 שיש לו חום גבוה, או רציתם לדעת על מה שרה להקת טיפקס או מי זאת 'אנה' של משינה – תוכלו להאזין לפודקאסט 'שיר אחד'. מדובר בתוכנית שמביאה את הסיפורים שמאחורי השירים המוכרים ביותר וחושפת את ההשראה שהולידה את השירים האהובים.

קשה לכם להתאמן? נסו להאזין לפודקאסט בזמן האימון

אש זרה

תכנית שסוקרת פרקים בתנ"ך ומספקת מידע מרתק על סיפורי התנ"ך והרעיונות הגדולים שעולים מתוך הסיפורים. 'אש זרה' יעמיק אל תוך ספרי התנך והמשמעות שלהם, יספק מידע מרתק על הדמויות שאנו מכירים מהתנ"ך, על המשלים והלקחים שבמעשיות ועל והמסקנות שאפשר להגיע אליהן בעקבות הסיפורים המרתקים.

בפודקאסט אפשר לשמוע ציטוטים נהדרים של דליה רביקוביץ, לאונרד כהן (שנפטר לא מזמן), ציטוטים של הרמב"ן, או של פול סיימון, דברי חכמה מאהוד בנאי ומארק אליהו ושאר אנשים מרתקים.

הכיוון ספרד

מי שירצה לחזרות לתרבות של יהודי ספרד יוכל להנות מתוכנית  בשם "הכיוון ספרד" שדנה במסעות אל היהודים של ספרד, לתרבות אחרי גירוש ספרד, לשירים הנושנים, לרבנים ולרוחניות הטמונה בעם היהודי.

אז זה הזמן לבחור הסכת מושלם עבור אימון כושר אפקטיבי שעובר מהר ובכיף.

נגישות