מתאמנים בכיף: למה מקשיבים בזמן הריצה?

האזנה לתחנות רדיו

חשיבות של כושר גופני כבר ידועה ללא מעט אנשים אשר מקפידים על כושר גופני טוב ומבצעים מגוון פעילויות לשמירה על גוף בריא חטוב ורזה, החל מפעילות אירובית, עד בניית שרירים וחיזוק הגוף באמצעות ריצה. אם אתם מתאמנים באימון אישי או לבד, כדאי שיהיו לכם תכנים כיפיים ומעניינים להאזנה אונליין. כך אפשר להעביר את זמן האימון בכיף.

אם אתם רוצים שהאימון יעבור מהר יותר ובצורה מעניינת יותר – אפשר להאזין כאן למגוון התוכניות שמספקות זמן של ידע, עניין, מוזיקה טובה ושאר יתרונות. מלבד הקישור בו אפשר להאזין אונליין לכל תכנית רדיו או תחנה, יש עוד כמה דרכים להעביר את הזמן:

האזנה לתחנות רדיו מעניינות כמו גלי ישראל

בחרו תחנת רדיו להאזנה ושימו לב כי היא מעניינת. רדיו גלי ישראל למשל היא תחנה העוסקת בעניינים של חברה, דת, אומנות ותרבות, כלכלה וכולי. מגוון התוכניות שיש בה עוסקות בתחומים בוערים ביותר בחברה הישראלית. בתוכניות כמו של שרון גל תוכלו להנות משיחות מעניינות עם מאזינים על פוליטיקה וכלכלה. בתוכנית של דליק וולניץ' תהנו משיחות עם מומחים בענייני משפחה וחינוך בענייני תזונה ואיכות חיים, והתוכנית של הרב שמואל אליהו תעסוק בפתרון חלומות ובשאלות של דת והלכה. תחנת גלי ישראל היא תחנת רדיו אזורית המשדרת בתדר העיקרי שלה ב-106.5FM-94FM. אבל אפשר למצוא אותה בקלות באמצעות כניסה לקישור שמאפשר האזנה מהירה אונליין למגוון תחנות רדיו.

האזנה לפודקאסטים מעניינים

בעשור האחרון יש יותר ויותר פודקאסטים מעניינים שאפשר להאזין אליהם בזמן אימון גופני. פודקאסט (או הסכת) היא דרך להעביר תוכניות במגוון נושאים ללא צורך בתדר של תחנת רדיו. כך נפתחת דלת ללא מעט אנשים ובעלי מקצוע שרוצים לשדר תוכניות מדהימות ומרתקות. כיום אפשר להאזין לפודקאסטים בנושאים של חברה, כלכלה, אומנות ותרבות, בנושאים של פסיכולוגיה, מדע, פילוסופיה ושאר נושאים מעניינים. בחרו פודקאסט שמעניין אתכם וניתן להעביר בכיף שעת ריצה אפקטיבית ונעימה.

הכנת פלייליסטים עם שירים שאתם אוהבים

אם יש מוזיקה שאתם אוהבים להאזין לה, תוכלו להכין פלייליסט עם שירים שאתם אוהבים באמצעות אפליקציות כמו יוטיוב או ספטיפיי. באמצעות אפליקציות כאלה אפשר לסדר את השירים על פי תכנים ואומנים שאתם אוהבים, כמו גם שספוטיפיי ויוטיוב יוכלו לאגור את הסגנון האומנותי שאתם אוהבים וליצור לכם פלייליסט מלא בשירים בסגנון הרצוי. בין היתר אפשר להכין פלייליסט טוב באמצעות הסמארטפון שלכם או באמצעות שמירת שירים באפליקציות כמו "שזאם" המספקות שמות של להיטים ושירים שאתם אוהבים ומחפשים לאחר שהאזנתם להם בכול מדיה אחרת.

ביצוע סידורים ושיחות טלפון חשובות

דרך נוספת להעביר את זמן האימון יכולה להיעשות באמצעות ביצוע שיחות טלפון חשובות בזמן אימון. צריכים לשלם את אגרת הרישוי או דוח חניה? זה הזמן לחייג למוקד התשלומים. צריכים לעשות הזמנה מהסופר? עשו זאת בזמן אימון. תיעול של מטלות טלפוניות לזמן שאתם מתאמנים יחסוך לכם זמן ומשאבים. כך אפשר לעשות את כל מה שדחיתם בזמן אימון, אבל יש לעשות זאת בזהירות ולהיות מרוכזים בזמן החיוג בפעילות שאתם מבצעים.

אז אם אתם זקוקים למוזיקה טובה כשאתם רצים או הולכים הליכה ספורטיבית- כדאי להכין לעצמכם כבר עכשיו תכנים שימתינו בנייד שלכם בזמן אימון.

נגישות