אלו אבקות החלבון המומלצות לשנת 2020

אבקות החלבון המומלצות

שנת 2020 מביאה עמה חידושים בכול הנוגע לאיכות חיים, פיתוח הגוף ושמירה על כושר גופני. בשל החידושים, משתכללים גם האימונים גופניים שמספקים שריפת קלוריות בכמות גדולה יותר מאי פעם. גם סוגי אימונים משתנים ויעילים יותר, בזמן שהתזונה הופכת למדוקדקת יותר. בכך גם אבקות החלבון – הופכות לתוסף תזונה הכרחי המותאם לכל אדם ולכל אורח חיים.

מה צריך לדעת על אבקות חלבון?

אבקות חלבון הידועות גם בשם 'גיינרים' מאפשרות למתאמנים שרוצים לבנות מסת שריר, לצרוך כמות חלבונים גדולה לפני ואחרי האימון, ובכך להשלים את מנות החלבון היומיות שמומלצות למתאמנים/ ספורטאים ואפילו למי שרוצה להעלות במשקל. החלבונים שנמצאים בכמות גבוהה במוצר תומכים בשרירים בזמן האימון ומהווים תוסף תזונה מעולה לפיתוח מסת שריר. אחרת האבקות המומלצות היא Dymatize ISO 100 שנחשבת מבין הטובות בעולם משום שהיא מכילה מי גבינה מבודדים מסוג איזולט. עוד על האבקה תמצאו בסקירה הבאה.

סוגים שונים של אבקות בהתאמה אישית

כפי שהזכרנו, מתאמנים בכול מקום מחפשים אחר גיינר שיתאים בדיוק לצרכים שלהם. לכן ישנן בשנת 2020 אבקות כשרות, כאלה שמתאימות לטבעונים, אבקות לסוכרתיים ומגוון רחב של גיינרים שניתן להתאים אל אורח החיים והצרכים הגופניים. בשנת 2020, יש יותר ויותר סוגים של גיינרים שמאפשרים התאמה נכונה לצרכים של כל אחת ואחד.

אבקות חלבון

הנה מספר גיינרים שנחשבים בין הטובים ביותר לשנת 2020 :

Dymatize ISO 100

אבקת החלבון אותה הזכרנו קודם שנחשבת למובילה בתחום תוספי התזונה. האבקה מכילה חלבון איזולאט שנספג ביעילות בגוף ויש בה יותר מ100 אחוז מי גבינה מבודדים. היתרונות באבקה היא הבידוד של מי הגבינה שמאפשר ספיגה מעולה בגוף בזמן אימון או אחרי אימון ועוזרת להפוך את האימון שלכם למוצלח יותר.

אבקות חלבון סויה

עבור טבעונים או עבור מי שרגיש לגבינה, מומלץ לבחור אבקות חלבון שמופקות מסויה. סויה היא קטניה שמכילה כמות גדולה של חלבונים וערכים תזונתיים. אבקות כאלה מטרתן להפחית את רמת הליפידים בגוף ובכך לצמצם שומנים בדם. אבקות סויה ישפרו תפקודים קוגניטיביים ויגדילו את צפיפות העצם. עבור נשים, האבקה הספציפית הזאת מומלצת משום שהיא מכילה הורמונים נשיים, משקמת שרירים ומגדילה צפיפות עצם בקרב נשים.

אבקות חלבון בקר

אבקות שעשויות מחלבון שמצוי בבקר נחשבות איכותיות במיוחד. הריכוז של החלבונים מספק 23 גר' חלבון בקר במנה, דבר שנחשב יעיל מאד. גם ריכוז גבוה של קריאטין באבקה וחומצות אמינו ללא סוכר או כולסטרול – יספקו עבור מתאמנים מקסימום אנרגיה, תוך העלאת מסת שריר בצורה נכונה. גיינרים מבקר מכילים בדרך כלל 23 גר' חלבון, חומצות מסועפות, קריאטין וחומצה קרבוקסילית שנחשבת יעילה לגוף האדם.

אבקת חלבון אורז

גם מאורז אפשר להכין גיינרים מעולים! בעיקר בשנת  -2020 שנה שיש בה דגש על צריכת מוצרים שאינם מן החי. אבקות אורז יכילו קלוריות בכמות מופחתת (רק 60 קלוריות למנה). האבקות מכילות 13 גר' חלבון ו2 גרם פחמימות בלבד. בכך אפשר לצרוך גיינר צמחי ולא מן החי.

לסיכום, בשנת 2020 ניתן למצוא לא מעט גיינרים/ תוספי תזונה / אבקות מעולות שמתאימות לצרכים של מגוון מתאמנים ומתאמנות אשר רוצים לצרוך תוספי תזונה בהתאמה אישית.

נגישות