בעל מכון כושר? חשוב להתכונן לחורף ולדבר עם קבלן איטום

בעלים של מכון כושר? רוצים להכין את הנכס לחורף? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר למה חשוב לבצע בדיקת איטום לנכס, מתי כדאי לבצע את האיטום ומה חשוב לבדוק לפני שמזמינים קבלן איטום.

לפני הכל – בדקו שהנכס שלכם מוכן לחורף

לפני הכל חשוב לנו שתקדימו תרופה למכה ולא תחכו לנזילה כדי לפעול. זה לא משנה אם אתם בעלים של מכון כושר או כל נכס אחר, באחריות שלכם לבדוק שהנכס שלכם מפני נזקי החורף – מי גשם ודליפה קרקעית. במידה ולא תבצעו את הבדיקה, אתם עלולים להיות מופתעים במהלך החורף ולהתמודד עם נזקים חמורים שתיקון שלהם עולה לא מעט כסף. קבלני איטום מעולים אפשר למצוא באתר שיפוצים פלוס, הם ישמחו לבצע עבורכם בדיקה מקיפה לנכס.

למה כדאי לבדוק שהנכס מוכן לחורף?

כאמור, בדיקה פשוטה של מצב הנכס תאפשר לכם לדעת אם הנכס שלכם מוכן לחורף. אגב, אנחנו לא מדברים רק על בדיקה של הגג, אלא גם של הקירות החיצוניים של המבנה. אם יש כשלים באיטום של הנכס שלכם מי הגשמים יכולים לגרום לכם לנזקים רבים, חלקם בלתי הפיכים. במיוחד אם אתם בעלים של מכון כושר, עליכם לדעת שהנזילות עלולות לפגוע בדלתות, בחלונות ובציוד הרב והיקר שיש לכם בחדר הכושר.

מתי כדאי לבצע את האיטום?

ההמלצה שלנו עבור לקוחות היא תמיד להקדים תרופה למכה, לבצע את הבדיקה של הנכס לפני שמגיע החורף וכמובן גם את האיטום עצמו. אם תעשו את האיטום כשיש לכם כבר נזילה בנכס ואתם מתחילים להרגיש נזקים, תצטרכו להזמין את קבלן האיטום מתוך לחץ וזה מאד לא טוב. בנוסף, בקיץ קבלני האיטום עובדים פחות והם ישמחו להגיע אליכם לבצע את העבודה, מה גם שיש סיכוי שהם יעניקו לכם הנחה על העבודה.

במידה ואתם לא מספיקים לבצע את הבדיקה והאיטום לפני החורף, לא תהיה לכם ברירה אלא לעשות את זה בחורף עצמו. כדאי לבחור ביום שמזג האוויר נוח לביצוע האיטום, אם ירד גשם והגג יהיה רטוב האיטום פשוט לא יהיה יעיל. לכן, צפו בתחזית מזג האוויר והישארו מעודכנים, אתם צריכים כמה ימים יבשים גם לאחר עבודת האיטום, כדי שהחומר עצמו יידבק לגג כמו שצריך.

בעל מכון כושר? חשוב להתכונן לחורף ולדבר עם קבלן איטום

איך מבצעים איטום לנכס?

קבלן איטום מקצועי שיבצע עבורכם את הבדיקה לנכס יוכל לזהות מיד את הכשלים. אם יש כשלים באיטום של הגג, הוא ימליץ לכם האם לבצע תיקון מקומי או איטום כולל של הגג. אם את האיטום הקודם ביצעתם לפני המון שנים, אנחנו ממליצים לכם כמובן לבצע איטום כולל מאפס. את שיטת האיטום בוחרים לפי סוג הגג ותשתית האיטום שקיימת עליו עכשיו.

השיטה הנפוצה ביותר היא איטום באמצעות יריעות ביטומניות, אך יש עוד שיטות כמו זיפות, מריחת חומרים אקריליים, פולימריים ועוד. אם יש כשלים בקירות החיצוניים, קבלן האיטום יצטרך לבצע תיקון מקומי בקירות. מדובר לעיתים בעבודה מורכבת מאוד מפני שהיא מתבצעת בגובה והצוות שמבצע את העבודה יצטרך להשתמש בחבלי סנפלינג או פיגומים.

רגע לפני שזמינים קבלן איטום

לפני שאתם מזמינים קבלן איטום אנחנו ממליצים לכם לוודא שמדובר בקבלן אמין ומנוסה. קראו את כל חוות הדעת וההלצות עליו וודאו מראש שאתם יכולים לסמוך עליו. הזמינו כמה קבלני איטום שיבצעו עבורכם בדיקה ויתנו הצעת מחיר מסודרת. ודאו שאתם מקבלים אחריות בכתב על העבודה, אחרת יתכן שתצטרכו לרדוף אחרי בעל המקצוע וזה ממש לא נעים.

לסיכום

אם אתם בעלים של מכון כושר או כל נכס אחר, אנחנו ממליצים לכם להזמין קבלן איטום מקצועי שיבצע בדיקה לנכס ויבדוק אם הוא מוכן לחורף ושאין כשלים באיטום.

נגישות