ספורט ימי באילת: ענפי הספורט לאנשים שאוהבים אקסטרים במיטבו

לכל אחד ואחת מאיתנו יש את סגנון החופשה המועדף עליו. יש כאלו שאוהבים לטייל בעיר גדולה במדינה זה, אחרים מעדיפים לצאת אל חיק הטבע לקמפינג. יש מי שאוהב לשכב ליד הבריכה עם ספר טוב או בים לאכול אבטיח. במאמר הזה, נתייחס לכל חובבי האקסטרים מבינכם. אותם אנשים אשר אוהבים לבלות את זמנם החופשי באקשן ואדרנלין ימצאו שפע של ספורט ימי באילת שהוא גם זמין, גם מגוון וגם מעשה ברמה הכי טובה שיש עם המפעילים הכי מנוסים.

מתכננים חופשה ספורטיבית

בשביל שהחופשה שלכם תהיה מושלמת, צריך לתכנן אותה מראש. הבעיה נוצרת בעיקר בשיא העונה בקיץ ובחגים, אז תכנון מראש הוא הכרחי לא רק למלון, אלא גם לפעילויות השונות. אפשר לסגור מראש לקראת החופשה מגוון של אטרקציות אקסטרים באילת עליהן נפרט כאן. כמובן שבראש ובראשונה נפרט על ספורט ימי באילת שהרי זאת עיר חמה על חוף הים האדום ומטבע הדברים, הים הוא מרכז הבילוי.

קרייזי שארק

מדובר בפיתוח של האבוב הנגרר. הפעילות הזאת אורכת 15 דקות אבל זה מספיק מעל ומעבר. במהלך הזמן הזה הקרייזי שארק נגרר במהירות על המים, קופץ ונע מצד אל צד. צריך להחזיק בו מאד חזק בכדי לא לעוף למים אבל גם אם נופלים, זה לא נורא – זה חלק מהצחוקים והכיף!

מצנחי ים

אם אתם בקטע של ספורט ימי באילת ועדיין לא עשיתם את מצנחי הים – אתם פשוט חייבים. זוהי חוויה עוצמתית בה אתם ממש תרחפו באוויר גבוה מעל המים כאשר אתם נגררים במהירות על ידי סירה מהירה. הפעילות מצריכה כושר גבוה וגם יכולת לעשות סקי מים.

סקי מים

זו פעילות אשר דורשת מיומנות גבוהה אותה ניתן לרכוש גם בסקי או בסקי מים בכבלים. באילת, הכי כיף לעשות סקי מסירה מהירה שתטיס אתכם במהירות על המים ממש במהירויות של מכונית. הנפילות יכולות לכאוב למרות שהן אל תוך המים. מי שאוהב ספורט אקסטרים שגם מפעיל את הגוף – הפעילות הזאת תפורה עליו.

ספורט ימי באילת: ענפי הספורט לאנשים שאוהבים אקסטרים במיטבו -

צלילה

זוהי פעילות אשר דורשת רישיון צלילה אותו ניתן לעשות גם באילת. למעשה, תוכלו לבלות באילת תוך שאתם לומדים צלילה ובסוף החופשה מסיימים את הקורס. מי שמגיע כבר עם רישיון, יוכל לצלול להנאתו באילת ולהנות מתצפית במגוון רחב מאד של יצורי ים שונים ונופים ימיים עוצרי נשימה.

סירת טורנדו

זוהי סירה סופר מהירה אשר מגיעה למהירויות של 125 קילומטרים לשעה! הסירה משייטת בכל רחבי מפרץ אילת ומגיעה ממש עד הגבול הירדני ומקומות נוספים אחרים. הפעילות לא מומלצת למי שרגיש לטלטלות או שאינו בכושר גופני טוב או סובל מבעיות רפואיות שונות. הפעילות מומלצת גם כהיכרות עם סביבת אילת. במהלך השיט תקבלו גם הסברים מעמיקים על המקומות השונים אליהם תגיעו. המסלול חזרה נעשה בסלאלום מהיר – דבר המבטיח הרבה השרצות, צעקות וכיף לא נורמלי.

אבובים

זוהי פעילות שניתן לעשות בקבוצה. מדובר על אבובים הנגררים מסירה מהירה. הכיף הוא לנסות להחזיק בהם, ליפול או לצפות בחברים שלכם נופלים למים! אבובים יכולים להתאים גם לאנשים ללא כל ניסיון בספורט ימי או מיומנויות אחרות בתחום.

חשוב לוודא לפני כל פעילות אם קיימות לגביה הגבלות מבחינת גיל, מצב בריאותי או אפילו הריון ולקבל החלטה מושכלת אם אותה פעילות מתאימה לכם. חשוב להנות ולעשות חיים, אבל עוד יותר חשוב לחזור הביתה שלמים ובריאים!

נגישות