משאירות את נעלי הריצה בארון: ספורטאיות, כיצד תתלבשו לאירוע רשמי?

הוזמנתן לאירוע רשמי ואתן מתלבטות מה ללבוש? ובכן, מדובר בסיטואציה לא פשוטה בעבור ספורטאיות שרגילות ללבוש בחיי היום יום בגדי ספורט, וכעת נאלצות להחליף את מערכת הלבוש הזו במערכת לבוש רשמית יותר. בדיוק לשם כך בחרנו להציג בפניכם את מיטב הטיפים והלוקים לטובת יצירה של מערכת לבוש שהיא גם מחמיאה אבל גם תואמת את ההיבט הרשמי של האירוע. אז קדימה, שנתחיל? בואו נצא לדרך!

שמלה שחורה, ג'קט עור שחור, נעלי בובה

לוק קלאסי ועל זמני שיכול להתאים לכל סוג של אירוע ובוודאי לאירוע רשמי כולל שמלה שחורה לצד ג'קט עור שיכול להקפיץ את המראה כמה שלבים קדימה. בשילוב של פריט אופנתי וטרנדי כמו נעלי בובה תוכלו להתלבש בשיט הסטייל ועם שימת דגש על מראה אלגנטי שיכול להחמיא לכל גזרה ולכל אישה. לפני שאתן יוצאות, מומלץ להוסיף גם אקססוריז כמו למשל תיק קלאץ' בצבע בולט, לטובת שדרוג הלוק בקלות ועם שימת דגש על פריטים על זמניים.

מכנס עור שחור, חולצת פסים כחול לבן, נעל בובה

בשביל להגיע לאירוע בסטייל, אפשר לבחור דווקא בפריטים קלאסיים כמו למשל מכנס דמוי עור בצבע שחור, חולצת פנים כחול לבן מכופתרת וכן נעל בובה. נעל בובה היא אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות והיא יכולה להתאים מאוד בעבור אירוע רשמי שבו אתן רוצות להגיע בנוחות אבל גם עם סטייל בסגנון טרנדי. בשביל לשדרג את הלוק הזה מומלץ לשלב ג'קט עור בצבע שחור או בלייזר מחויט, ובכך להקפיץ את הלוק המשלב מספר של חומרים כמו למשל עור, פשתן וכותנה לצד נעל דומיננטית וטרנדית מאוד כמו נעלי בובה.

מכנס משבצות, חולצה מכופתרת לבנה, נעלי עקב

טרנד המשבצות יכול להתאים מאוד בעבור אירוע רשמי כמו למשל כנס מקצועי, מאחר ומדובר במכנס קלאסי ועל זמני שאותו ניתן להתאים לכל מערכת לבוש. ביחד עם חולצה מכופתרת קלאסית בצבע לבן וכן נעלי עקב, תוכלו לסגור את הפינה ולהגיע לאירוע עם לוק מחמיא שיכול להתאים לכל אישה, ובכל מידה.

 

 

חצאית נצנצים בגובה הברך, חולצה שחורה, נעל פלטפורמה

לא צריך לחכות לבואה של השנה החדשה בשביל להוציא מהארון את חצאית הנצנצים, שהיא פריט שיש כמעט לכל אישה בארון, ולא בכדי. פריט כמו זו מהווה הזדמנות נהדרת להגיע לאירוע עם לוק שומט לסתות, וזאת בשל היכולת לשלב אלמנט דומיננטי כמו חצאית כזו ביחד עם חולצה מכופתרת בצבע שחור וכן נעל פלטפורמה. עם שפתיים מודגשות בצבע אדום או כתום וכן אביזרים כמו למשל שרשרת פנינים, תוכלו לסגור את פינת ההתלבטויות מול המראה ולצאת לדרך עם לוק יפהפייה שמתאים לשטיחים אדומים, כנסים מקצועיים או כל אירוע רשמי אחר.

שמלת מקסי, נעל זמש

בשנים האחרונות ניתן להבחין כיצד שמלות המקסי הופכות לחלק בלתי נפרד מכל אירוע, ובוודאי אירועים רשמיים. שמלת מקסי מחמיאה עם פרינט כמו למשל פרינט מנומר לצד נעל זמש יכול לסייע לכן לטובת יצירה של לוק קליל, לא מתאמץ אבל גם עם רושם ראשוני מצוין, הן בשל הנוחות והן בשל היכולת להגיע לאירוע עם שמלה מרשימה שתגנוב את ההצגה.

לסיכום

המדריך אותו הצגנו לכן כאן הוא בעל משמעות בעבור כל ספורטאית שרוצה לזנוח את נעלי הספורט, ולהגיע לאירוע רשמי עם לוק מחמיא ועל זמני. זה הזמן ליישם את הצעות הלבוש, ובכך לחסוך זמן והתעסקות מיותרת מול המראה.

נגישות