הופכים את הספורט לאורח חיים מגיל צעיר: 5 חוגים ספורטיביים מומלצים לילדים!

המודעות לאורח חיים בריא ומאוזן הפכה לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, כולל כאן בישראל. למעשה, כהורים, חשוב לדאוג להטמעה של אורח חיים בריא באמצעות שילוב של פעילות ספורטיבית המתבצעת במסגרת של חוג. מהם חמשת החוגים הכי מומלצים לילדים שיצליחו להוציא אותם מהמסכים ולצאת להתאמן?  להלן הפרטים.

חוג וויקבורד

פעילות ספורטיבית מהנה אשר יכולה להתאים לילדים מכל הגילאים היא פעילות מים הנקראת וויקיבורד. מדובר למעשה בסקי מים אשר מתבצע באמצעות כבלים, ומשלב בין טכניקה של יציבות, עבודה על לב ריאה לצד יכולת לנצל את השהות בפארק לטובת פעילות ספורטיבית מהנה המתרחשת בתוך המים. וויקבורד הוא חוג ספורט ימי בתל אביב שזוכה לביקוש אדיר בשנים האחרונות, ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת להעניק לילדים שלכם וגם לעצמכם את היכולת לקחת חלק בפעילות מאתגרת שיכולה להפוך מתחביב – להשתתפות בתחרויות.

ריצה

אם עד לפני מספר שנים הריצה הייתה נחשבת כספורט תחרותי המיועד רק בעבור קהל מבוגר, כיום ניתן להבחין במגמה של שינוי אשר מגיעה לידי ביטוי בשורה של חוגים אשר מתמקדים בפעילות ספורטיבית מאומצת הכוללת ריצה המתבצעת בקבוצה. לריצה מיוחסים שורה של יתרונות בריאותיים מובהקים ועל כן אפשר לנצל את ההזדמנות ולרשום את הילדים לחוג של קבוצת ריצה, ובכך לספק להם יכולת לשחרר את הלחצים ולקחת חלק בפעילות שהיא גם מאתגרת אבל גם מהנה במיוחד.

כדורגל

חוג כדורגל מתאים גם לילדים קטנים וגם לילדים בוגרים, כאשר נהוג בדרך כלל לרשום את הילדים החל מגיל 6. מדובר בחוג אשר במסגרתו  לוקחים הילדים חלק בפעילות קבוצתית תחרותית, כאשר בהמשך הדרך ניתן גם להשתלב בטורנירים של ילדים ואף לפתח קריירה ענפה בתחום. החוג הזה מתאים לא רק בעבור בנים אלא גם בנות, והוא מהווה הזדמנות נהדרת ליצור סביבה תומכת ואפילו אופק לעתיד, במסגרת של פעילות ספורטיבית מהנה המתבצעת במסגרת של משחק.

 

 

כדורעף

בחופים רבים בכל רחבי הארץ מתקיימים בשעות הצהריים המאוחרות או הערב חוג כדורעף. מדובר בענף ספורט שמצליח לסחוף אחריו את ההמונים וגם ילדים, הן בשל העבודה הקבוצתית והן בשל השהות באוויר הפתוח, כאשר במסגרת של החוג עובדים הילדים על שרירי הליבה, לצד פעילות אירובית מאומצת המתבצעת במסגרת של פעילות ספורטיבית כמו זו. מאחר וחוג זה נחשב למבוקש מאוד, רצוי לרשום את הילדים מראש, כל זאת מתוך מטרה להוביל אותם להשתלבות בקבוצות אשר לא רק מתאמנות ביחד במסגרת של חוג אלא גם לוקחות חלק בתחרויות המתקיימות כאן בישראל, כמו גם מעבר לים.

טניס

חוג טניס לילדים מתאים לילדים קטנים ובוגרים והוא נערך במסגרת של כ-45 דקות. במסגרת החוג לומדים הילדים כיצד לשחק באמצעות מיומנות וכן היכרות עם המשחק, כאשר החוג גם עשוי לסייע לטובת פיתוח של מיומנות מוטורית, לצד יכולת ללמוד את המשחק באופן מאתגר, מהנה ומגוון המתבצע באמצעות שימוש במחבט, כדורים וכן כלי עזר.

לסיכום

על מנת לעודד את הילדים לבצע פעילות ספורטיבית ובכך להוביל ליצירה של אורח חיים בריא כבר מגיל צעיר, זה הזמן לרשום אותם לחוג ספורטיבי. מדובר בדרך נהדרת אשר גם מאפשרת לכם להפחית את החשיפה למסכים, לצד אפשרות להכיר חברים חדשים, כל זאת במסגרת של חוג שבו הילדים מפעילים את כל קבוצות השרירים ובכך גם יוצרים מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של פעילות ספורטיבית המתבצעת באופן קבוע.

נגישות