מתאמנים בזום: איך לבחור ספק אינטרנט איכותי לאימונים המקוונים שלכם?

בשנה האחרונה, כשחדרי הכושר היו סגורים ולא היה ניתן להגיע אל הסטודיו כדי להתאמן, נוצר טרנד חדש שעתיד להישאר איתנו גם בשנה הקרובה – אימונים מקוונים. בין אם מדובר באימונים ביתיים שניתנים לביצוע באופן עצמאי ובין אם אלו אימונים מסודרים שמתקיימים בזום, חשוב לבחור ספק אינטרנט איכותי. איך עושים זאת ועל מה חשוב לשים דגש? כל המידע במאמר שלפניכם.

העדיפו חברה שמציעה חבילת אינטרנט עשירה

יש לא מעט ספקים אינטרנט שיציעו לכם לא מעט חבילות שונות, כשהדבר החשוב ביותר הוא לבחור בחברה שמציעה שירותי ספק ותשתית, ולצידם גם אינטרנט מהיר ופתרונות אבטחה חיוניים, בדיוק כפי שמציע ספק האינטרנט ITC ללקוחותיו. כמו כן, הספק הנ"ל מציע מחיר אחיד ל3 שנים, שזה בהחלט יתרון משמעותי. כמו כן, כדאי לוודא שהספק שבו אתם בוחרים, יכול להציע לכם גם התקנת סיב אופטי. זה אמנם לא חובה, אבל בהחלט כדאי לברר זאת מראש.

אינטרנט מהיר

כפי שציינו מעלה, חשוב לבחור בספק שיציע לכם במסגרת החבילה גם אינטרנט מהיר, זאת בשל העובדה שהאימונים המקוונים הם מאוד דינמיים, וניתוקים או עיכובים בסרטוני האימון (או באימוני הוידאו שמתקיימים אונליין), יכולים לפגוע במוטיבציה או בביצועים שלכם במהלך האימון.

מתאמנים בזום: איך לבחור ספק אינטרנט איכותי לאימונים המקוונים שלכם?

תמיכה טכנית ושירות לקוחות

אם אתם נוהגים להתאמן דרך האינטרנט באופן קבוע (לפחות 3-4 פעמים בשבוע), חשוב שתבחרו בחברה שמציעה שירות לקוחות בתדירות גבוהה והדרכים שונות (למשל, דרך צ'ט מקוון, באמצעות הפייסבוק, דרך שיחה טלפונית וכו'). נוסף לכך, מוטב לבחור בחברה שזמני ההמתנה שלה אינם ארוכים, משום שאם אתם מעוניינים להתחיל אימון, ויש לכם בעיה בחיבורים – ההמתנה עשויה לעכב את האימון כולו, וזה בהחלט משהו שרצוי להימנע ממנו.

האם החברה מציעה לכם שירותים נלווים?

ובכן, זה בהחלט פרמטר שכדאי לקחת בחשבון, ובייחוד אם יתר בני הבית משתמשים באינטרנט וזקוקים לו. קחו בחשבון שהספק צריך להתאים לא רק לכם ולצרכי האימונים שלכם, אלא גם ליתר הדיירים.

איך לצלוח את האימונים המקוונים בבית?

זה לא תמיד קל להתאמן בבית, ובייחוד כשאין מסגרת קבועה ומסודרת של אימונים. לכן, מומלץ להירשם לאימוני זום שמתקיימים בשעות קבועות, ובפיקוח של מאמן מקצועי. זה יאפשר לכם להתמיד באימונים ולהיות רגועים שיש מי שצופה בכם ויתקן אתכם אם תרגילים בוצעו שלא כראוי. פה נעצור לציין שיש לשים לב שאתם לא מגזימים באימונים, ובייחוד אם אתם מתאמנים באופן עצמאי.

נוסף על כך, על מנת שתוכלו לגוון באימונים שונים, חשוב לרכוש ציוד ספורט חיוני לאימונים ביתיים, כמו משקולות, גומיות, מזרן אימונים וכו'. ערכו רשימה של כל הציוד הרלוונטי, ורכשו אותו באופן מרוכז.

לבחור את ספק האינטרנט המתאים ביותר לאימונים מקוונים

אם נסכם את כל מה שנאמר מעלה, בהחלט ניתן לומר שכדי לצלוח את האימונים המקוונים מבחינה טכנית, חשוב לבחור בספק אינטרנט שמציע מגוון רחב של שירותים, ובין היתר גם גלישה מהירה ושירות לקוחות בתדירות גבוהה. ספק ITC בהחלט עשוי להתאים לכם, זאת בשל העובדה שהוא מציע את כל השירותים החיוניים, זאת לצד שירותים נלווים נוספים שיתאימו גם לשאר בני הבית.

אימון מהנה!

נגישות